Konečná, vystupovat!

pátek 19. červen 2009 08:29

Nashledanou krokodýle,
nashledanou kajmane,
nashledanou Mr Presley,
ať se vám nic nestane,
žádná láska není věčná,
každá jednou přestane.

Je to tak, vždycky dojedeme (dojdeme)  na konečnou. Nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně. Vypadá to tak, že dopisuji svá poslední slova na bigblogu Lidovek. Je mi to líto, ale dospěla jsem k tomu po celkové úvaze, kdy si myslím, že jsem zde napsala asi již vše, co jsem napsat měla. Na bigblog jsem přišla 26.7.2007 s malým článečkem, s názvem - Když se ještě příbuzní navštěvovali.

Co mi bigblog dal a vzal.

Dal mi několik přátel, z nichž v současné době se jeden z nich na mě hodně zlobí. Doufám, že mi tito přátelé zůstanou i nadále a ten zlobící se, se zlobit přestane.

Dal mi poznat různé lidské osudy, povahy a postoje. Lidi na sebe odhalí ledacos, aniž by si uvědomili, jak je to někdy hodně, jako i já.

Dal mi radostné chvíle tvoření, jak psaní, tak vyhledávání ilustračních fotek, videí, obrázků, citátů apod.

Dal mi zapomenout smutných chvil při těžké nemoci mého muže.

Dal mi také poznat lidskou zlobu, závist a zášť.

Dal mi krásný pocit vědomí sounáležitosti. Tak jako někteří kolegové bránili mě, tak i já jsem bránila při zbytečných výpadech a osočování je.

Dal mi určité sebevědomí, kterého jsem měla vždy pomálu.

A také mi bohužel přidal i několik kil nadváhy :-)

Co mi vzal?

Vzal mi spoustu a spoustu času, ale to k tomu patří. Když se to tak vezme, tak již o ničem nevím, co by mi jiného vzal.

Chtěla bych poděkovat Vám všem, co jste mi psali pod články i maily. Na Vaše reakce jsem se vždycky těšila a nedočkavě je vyhlížela. Zejména na Vaše příhody, které příjemně dokreslovaly náladu článků. Chtěla bych poděkovat i Vám, co jste mi nic nepsali, ale mé články jste četli. Jestli jsem někomu ublížila, pak to bylo nevědomky a nebylo to ve zlém úmyslu.

Požádala jsem administraci o zrušení blogu. Toto se stane v nejbližších dnech, kdy si doarchivuji své články, (asi v pondělí). Můj poslední článek si na nic nehraje, je opravdu poslední a není psán z nějakého pocitu ublížení a očekávání přemlouvání, abych psala dále. Je to článek dočista poslední, protože jsem opravdu došla v psaní na bigblogu na konečnou. Jako diskutující, ale občas na blog přijdu.

konecna.jpg

Mějte se hezky, všem přeji krásnou dovolenou, hodně nápadů na dobré články a samozřejmě hodně zdraví.  Byla jsem zde s Vámi ráda. 

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Vyšly mi dvě knížky v nakladatelství Akcent - 1. Začíná to nudlemi a končí to kudlou v břiše. 2. Nepravidelný deník české rentiérky.

Licence Creative Commons
Dílo dílo, jehož autorem je Naďa Dubcová, podléhá licenci

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)