Letošní oslavy 17. listopadu se nesly ve formě smutné legrace

středa 18. listopad 2015 11:40

Když dva dělají totéž, není to totéž.

Jakékoliv oslavy se vyznačují převelikými projevy. Je to soutěž kdo toho řekne víc a taky kdo koho trumfne. Já jsem ale strašně nevděčný posluchač, anžto jsem se za celých skoro 50 let naučila ty kydy vytěsňovat a jsem vůči nim imunní. Možná o mnohé přicházím, ale je to moje vypěstovaná imunita vůči totál zblbnutí. Při jakékoliv oslavě je to hlavně lavina slov a kdyby se zhmotnila, tak opravdu nevím, kam by se dala, už k nepoužití, vyhodit. Popelnice by nestačily, i když se některá slova určitě šťastně recyklují.

Studenti z Karlových Varů si zahráli na doby minulé a já s takovou legrací souzním, určitě se u toho užije spousta legrace. Přidávám odkaz na jejich férii. Z tohoto odkazu foto:

 studenti.jpg

Foto Václav Šlauf - Mafra

Asi v tomto duchu se objevil na Albertově i náš pan prezident. Nevěřila jsem vlastním očím, co vidím. Pan prezident si hrál na Gustáva Husáka. Jinak to nemohlo být, úplně jsem GH viděla, vstal z mrtvých, tak dokonalé to bylo. Nápis nad jeho spokojenou tváří byl přesně v duchu minulých pořádků, najatá klaka, skandující Ať žije Zeman mě docela vyděsila.

zeman.jpg

 Foto Ludvik Hradilek ze stránky 

Klaka pak spořádaně odevzdala cedule s nápisem AŤ žije Zeman, také zelené karty s notně upraveným portrétem pana Zemana byly odevzdány pro příští použití. Byla to smutná legrace, úplně odlišná od legrace studentů z Karlových Varů.  

12249566_10208378087189106_3352288771011076415_n.jpg

Převzato od Lubor Chalupa z Facebooku

 

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Vyšly mi dvě knížky v nakladatelství Akcent - 1. Začíná to nudlemi a končí to kudlou v břiše. 2. Nepravidelný deník české rentiérky.

Licence Creative Commons
Dílo dílo, jehož autorem je Naďa Dubcová, podléhá licenci

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)