Sbohem, Tomáši

pátek 13. březen 2015 09:55

Stále nemohu té krátké zprávě o tom, že Tomáš Vild odešel tak náhle, uvěřit. Jak tenká je niť mezi stavy "je" a "byl". Je mi líto jeho rodiny, mladá žena, malý a velký synek, rodiče, sestra, přátelé, soucítím s nimi s hlubokou soustrastí. Psát nekrology neumím a tak místo toho:

Vzpomínka na Tomáše - 

Jak přijít ke kamarádovi

Někdy dokonce náhodou, obzvláště na internetu. Všichni vlastně své články posíláme po internetovém moři jako láhve vhozené do vody a nevíme, kdo je vyloví.

Na začátku mého blogového života jsem měla na Lidovkách blog, který jsem nazvala “Nostalgický blog”. Z něj pak vzešla má první knížka. Nebyla jsem ještě tak zdatná a tak fotografii, kterou jsem zvolila do záhlaví jsem musela nějak upravit, aby vyhovovala rozměrům, tudíž jsem ji trochu zmachometila. Tehdy nás lidovkových blogerů nebylo moc, a seznamovali jsme se přes komentáře pod vlastními články. Jednoho dne jsem dostala od jednoho blogera administrativní dopis, ve kterém mi nabídl, že mi foto upraví. Přečetl si můj článek, který se mu zdál být smutný, tedy i smutná já a tak mi nabídl, že mi tímto udělá radost. Udělal mi velkou radost.

Od té doby mám kamaráda.

Jak se to pozná? Třeba i tak:

V poslední době jsem prošla zvláštní smutnou zkušeností, se kterou jsem se mu svěřila. Na to mi napsal, jsi hloupá husa, ale mám tě rád. Udělal mi velkou radost.

Psáno pro deník české babičky 5.3.2012

nblog.png

WAG1ec5d5_Tom_Vild.jpg 

foto: Neviditelný pes

Tomáš Vild

Grafik, vodák a kuřák dýmky.

+ 11.3.2015 

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Vyšly mi dvě knížky v nakladatelství Akcent - 1. Začíná to nudlemi a končí to kudlou v břiše. 2. Nepravidelný deník české rentiérky.

Licence Creative Commons
Dílo dílo, jehož autorem je Naďa Dubcová, podléhá licenci

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)