Anketa o nejhloupější (nejhorší) film, prosím, klikejte!

čtvrtek 23. leden 2014 10:15

Když se ruka k ruce vine, tak se dílo podaří 28.1.2014 1956 hod. Konec hlasování! Konec hlasování! Konec hlasování!

V poslední době mám docela příjemné zkušenosti s laskavými lidmi. Dělá mi to velkou radost, moc mi to zpříjemňuje život.

Kolega bloger, pan Karel Drábek, pro nás pro všechny blogery, připravuje návody na vylepšení - technické vymoženosti pro využití při psaní blogů. Mně se převelice hodil návod na vyrobení a vložení ankety o hlasování pro nejhorší film, čímž odpadne složitější hlasování prostřednictvím komentářů.

Jelikož na mě asi začalo útočit stáří a já se nějak nebyla schopná technicky vypořádat s tvorbou celé ankety, pan Drábek se nabídl a sám anketu vytvořil. Taková nezištná pomoc mě vždycky nadchne a já jsem za ni velmi vděčná.

Tento článek má tedy dva autory. Na Vás teď je, zda se Vaším prostřednictvím dozvíme, kterýže ten film je  nejstrašnější (nejhloupější, nejblbější). Budete-li potřebovat obsah filmu, zde se jej dozvíte - klik, poté zadejte nahoře do obdélníčku "hledej" název filmu a klikněte na piktogram lupy.

 

Jednoduše stačí kliknout na čtvereček u jednoho, či více filmů, který(é) považujete za nejhorší, co jste kdy viděli, dole kliknete na "Hlasovat" a je hotovo. 

 

 

 

945006_522982077783699_1386746638_nn.jpg 

 Obrázek z Facebooku

                                                                                                                            Anketa - Karel Drábek

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Vyšly mi dvě knížky v nakladatelství Akcent - 1. Začíná to nudlemi a končí to kudlou v břiše. 2. Nepravidelný deník české rentiérky.

Licence Creative Commons
Dílo dílo, jehož autorem je Naďa Dubcová, podléhá licenci

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)