Rozjařený pan Kalousek, který se na výslech u Policie těšil,

čtvrtek 20. červen 2013 17:00

jak si ho užije.

Povedlo se, užil si jej, sice měl v rozhovoru pro ČT24 na obličeji nasazenou masku č. 5, tj. ustaraně vyčítavou, že se u výslechu nedozvěděl jiné obvinění na tři pracovité muže, než to, proč byl vyslýchán, ale masku č. 5 sřídal s maskou č. 2, tedy s usměvavě pobavenou. Považte, co se děje v našem státě, ve vazbě sedí tři muži, kteří nespáchali nic jiného, než že nemohli být bez práce a to zas není divení, že to u dvou z nich pan Kalousek ocenil, zvláště proto, že měli výborné profesní předpoklady. No to je hrůza, co se zde děje, jaký je to policejní nátlak na tři nevinné muže. Já neříkám tak, ani tak, ale na má slova dojde...

Tak tolik v kostce reakce pana Kalouska, kterou jsem zaznamenala po svém. Jak to tak vypadá, tak všichni ti, kteří dostali do vazby ony tři pracanty (no, dobře, přidám jména – Fuksa, Tluchoř a Šnajdr) jsou blbci, kteří nemají co dělat a cpou nevinné lidi, trestně stíhané za to, že nešli na pracák, ale když šli náhodou kolem ministerstva financí, tak se na práci pozeptali u pana Kalouska, do vazby.

Pan Kalousek už je takový dobrák od kosti a když vidí nezaměstnaného odborníka, šup s ním někam do dozorčí rady, nebo představenstva čehosi. Je si vědom, že to není pro momentálně nezamměstnané sice to nejlepší, když pobírají méně než měli výši odměny jako poslanci, ale co už se dá dělat, že?

Nevesely truchlivy

jsou ty vodní kraje,
kde si v trávě pod leknínem
rybka s rybkou hraje.

Nevesely truchlivy

jsou ty kraje vodní;
v poloutmě a v polousvětle
mine tu den po dni.

(z básnické sbírky Kytice, Karel Jaromír Erben – Vodník,)

 

P.S. Pro ty, kteří mě nazývají levičákem, kterým nejsem a ba ani pravičákem:

BÝT LEVICOVÝ STEJNĚ JAKO PRAVICOVÝ JE JEDEN Z NESČETNÝCH ZPŮSOBŮ JEŽ SI ČLOVĚK MŮŽE VYBRAT, CHCE-LI SE STÁT IMBECILEM." / José Ortega y Gasset

P4130005.JPG

Foto já.

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Vyšly mi dvě knížky v nakladatelství Akcent - 1. Začíná to nudlemi a končí to kudlou v břiše. 2. Nepravidelný deník české rentiérky.

Licence Creative Commons
Dílo dílo, jehož autorem je Naďa Dubcová, podléhá licenci

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)