Kancelář pro stížnosti,

čtvrtek 10. leden 2013 13:50

která fungovala a funguje vždy spolehlivě, zůstává stále stejná, na stejném místě, co se pamatuju. Byla a je daleko levnější, než podání stížností, či žalob podle práva, platící v České republice.  

 Vzpomeňte na osvědčenou lampárnu, protože ani civilní soud s tím nehne v dohledné době. Budete dále stárnout s falešnou nadějí ve spravedlnost, která platí jen v pohádkách. Možná se Vám poštěstí, že začnete třeba blbnout a dočkáte se šťastného zapomnění, že jste kdy nějaké peníze, za které jste chtěli postavit dům, když už jste počali syna a zasadili strom, měli, a věnovali jste je pánům z H systému. http://zpravy.idnes.cz/soud-zastavil-definitivne-stihani-manazeru-h-systemu-kvuli-amnestii-126-/krimi.aspx?c=A130110_115518_krimi_jav.

 Nakonec co, myslí snad někdo, že své peníze někdy uvidí? Zlatá lampárna, bez emocí, ztraceného času, bez peněz za žaloby, hned víte na čem jste a taky se Vám jistě ihned uleví.

 P.S. Deprese uvolňuje zpěv – zazpíváme si, no ne? Taky prý sex hraje svoji kladnou roli :-)

 

 

<ahref="http://www.mp3stahuj.cz/prehravac_na_stranky">logo

stáhnout mp3

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Vyšly mi dvě knížky v nakladatelství Akcent - 1. Začíná to nudlemi a končí to kudlou v břiše. 2. Nepravidelný deník české rentiérky.

Licence Creative Commons
Dílo dílo, jehož autorem je Naďa Dubcová, podléhá licenci

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)