Blondýny se připravují na pochod Prahou

úterý 14. srpen 2012 12:20

A proč ne? Chtějí upozornit na nesnášenlivost občanů, kteří mají blondýny za blbky.

Budou vysvětlovat předpojatým občanům, že jsou plnoprávné a srovnatelné s brunetami a zrzkami, z nichž některé se dokonce na blond barví. Chtějí vysvětlit hlavní rozdíly mezi blondýnami a ostatními ženami. V průvodu, který půjde od koně na Václavském náměstí na Karlovo náměstí, kde skončí u sochy Elišky Krásnohorské, která je světlá, ponesou portréty výjimečných blondýn, které to někam dotáhly (např. televizní hlasatelka Lucie Borhyová, čímž si zajistí sledovanost TV NOVA). V průvodu budou provolávat hesla, jako „blondýna na hrad“ nebo konec osočování blondýn.

444375.jpg

Proti tomuto průvodu se chystá pochod sdružení „Konec diskriminace brunet a zrzek“, které poukazují na to, že blondýny jsou upřednostňovány při výběru do atraktivních zaměstnání a jsou nejčastěji voleny jako Miss. Jejich průvod půjde od pomníku Jana Husa na Staroměstském náměstí a bude ukončen na Karlově náměstí u sochy Karolíny Světlé, která je tmavá. V průvodu ponesou portréty výjimečných tmavovlásek a zrzek, které to někam dotáhly (např. bruneta televizní hlasatelka Jolana Voldánová, čímž si zajistí sledovanost několika kanálů TV ČT a zrzky Báry Štěpánové, která to v minulosti dotáhla od „Básníků“ až na hrad). V průvodu budou provolávat hesla, jako „bruneta, či zrzka“ na hrad (nakonec B.Š. už tam byla), nebo konec diskriminace brunet a zrzek.

BX010562.290477.Capture-019.jpg

Zástupce tohoto sdružení prohlásil, že statisticky bylo prokázáno, že jsou blondýny (ty pravé blondýny) opravdu mdlého rozumu a na výsluní se dostávají jen kvůli tomu, že jich je méně než ostatních, statistika uvádí, že je jich 4% z celkové populace.

Obě sdružení prohlašují, že jim nejde o mediální zviditelnění, ale pouze o radost ze svobodného pohybu. Prezident Václav Klaus se vyjádřil, že si brunety nemusí moc vyskakovat, když první dáma je bruneta a ne blondýna. Blondýny nemají důvod k pochodu, když jim hlava státu svoji pozornost neupírá.

stepanova2.jpg

A co na to občané?

Jedna část – nechť si každý svobodně a v rámci našich zákonů pochoduje za čím chce a proč chce.

Druhá část – nenecháme si vnucovat politiku blondýn, už jednou bylo prokázáno, že jsou opravdu blbky, nenecháme se tedy od nich zblbnout!  zde klik 

A jak v hospodě a na blogu? Už se to mydlí, dubovou židlí.

Analogie na prague pride, patřím do 1. části občanů, ctím svobodu slova i projevu, v rámci zákonů ČR. 

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Vyšly mi dvě knížky v nakladatelství Akcent - 1. Začíná to nudlemi a končí to kudlou v břiše. 2. Nepravidelný deník české rentiérky.

Licence Creative Commons
Dílo dílo, jehož autorem je Naďa Dubcová, podléhá licenci

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)