Policie lže, soudce byl pomatený introvert, Kalousek gentlemanem

středa 11. červenec 2012 19:25

No, hezky se nám to tady v tom zavánějícím rybníčku čeří…

Podle paní Parkanové Policie lže, tedy v jejím případě lže, a dokládá to svým tvrzením, které plameně podporuje pan Kalousek, který se na její podporu dal do vyhrožování, že v případě vydání paní Parkanové k policejnímu stíhání, podá návrh na zrušení imunity pro všechny. Připadá mi to skoro dětinské, čeho všeho je pan Kalousek schopen.

 Pokud vím, Policie spadá pod Ministerstvo vnitra. Co na to ministr? Klidně se nechává osočovat? Co na to pan premiér, který má ve své vládě tak neschopného ministra vnitra, který nechá svoji Policii lhát v kauze vysoce postavené političky?  


A aby toho nebylo málo, tak u soudu pracují podivíni, kteří jsou všeho schopní introverti. Chovají se podivně a chovají 20 jezevčíků…  Tedy alespoň ten jeden, který si buď sám sáhl na život, nebo se usmrtil nešťastnou náhodou, či usmrtil někdo jej, jak prohlásila Policie, která prý pracuje se všemi třemi variantami, ale už se začíná přiklánět k těm dvěma prvním a to na základě výsledku pitvy. Jak to s napadením mrtvého jeho vlastními psy, to se ví a neví. Tedy zpochybňuje to veterinář.

Myslím si, že se můžeme dočkat i takového prohlášení, že nešťastný soudce pan Studnička byl v posledních dnech vystaven velkým vedrům, že při venčení svých psů nenosil žádnou pokrývku hlavy, takže mu slunce žhavilo mozek tak, že chtěl napodobit malíře Vincenta Van Gogha a při řezání svého ucha zakopl, netrefil se a podřízl se. Jeho věrní psíci stačili na zahradě zakopat břitvu, kterou použil.

Já vím, že je nedůstojné takto vtipkovat o smrti člověka, ale nemůžu si pomoct, u tak významné osobnosti se hned v počátku vyšetřování přiklánět k sebepoškození, či nešťastnému upadnutí třeba na kosu, je velice podezřelé, tedy mně, ale možná, že je to policejní taktika, že nechtějí vyplašit pachatele.

Zatím mě napadá otázka – jak je možné, že taková uzavřená, nevyvážená a podivná osobnost mohla vykonávat tak zodpovědnou funkci? Bylo by lepší, kdyby místo soudcování malovala?

vincent.jpg

Zdroj obrázku: Wikipedie

 

 

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Vyšly mi dvě knížky v nakladatelství Akcent - 1. Začíná to nudlemi a končí to kudlou v břiše. 2. Nepravidelný deník české rentiérky.

Licence Creative Commons
Dílo dílo, jehož autorem je Naďa Dubcová, podléhá licenci

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)