Okurková sezóna, aneb Novinářské perly

úterý 3. červenec 2012 14:45

  I já mám okurkovou sezónu, o čemž svědčí tento článek. My závisláci, kteří jsme zrušili papírové noviny a novinky čerpáme z internetu, nebo ze zpráv TV, nevěřícně kroutíme hlavou, jakých titulů a zpráv jsou novináři schopní, aby zaujali a při tom je to moc nestálo.

zlutelazne.jpg

 „Nečas leze z hrušky dolů, s Blažkem si naklání část ODS“, titulek mě k rozkliknutí nezlákal, zpráva o tom, jak byl pan premiér na hruškách mě neoslovila, ani jsem nepátrala, zda lezl z hrušky vlastní, či cizí, i když jsem malinko znejistěla, zda se z „hrušek“ nepo….,  panu premiérovi nepřihodila řídká příhoda.

„Nieto v prezidentském souboji porazil PRD“ , rozklikla jsem, diskuse stála za to:

-          Výborný název článku... :-)  "Nieto v prezidentském souboji porazil PRD" - já ho jednou neporazil a musel jsem si vyprat trenky...

-          Mohla by se spojit s naší stranou " LIDEM"

-          Díky za zprávu, jen malé upozornění; profesionální světový tisk bude psát, že volby vyhrál Peña (i to španělské ñ jsem na rozdíl od redakce sehnal), a ne Nieto, stejně jako kubánským prezidentem je Castro, a ne Ruz, venezuelským Chávez, a ne Frías, a španělským diktátorem byl Franco, a ne Bahamonde...

"Grilované dobrůtky výrazně podporují stárnutí"

když se toto tvrzení obalí do správných zkratek a lékařských slov (pokročilé glykace (AGEs), jeden by tomu možná i uvěřil. Jen letitá zkušenost mi říká, že se příští rok dozvíme, že grilované pokrmy, které jsou vypěstované převážně jako BIO, nám prodlouží život o několik let, protože obsahují kyselinu buničitou - KBB, která se ukládá do buněk a prokysličuje je, čímžto pádem je i stárnoucí pleť hladká jak dětská tadleta.

„Většina lidí trpí strachem vypnout mobil, změřili vědci“, hmmm, starosti vědců na moji hlavu, asi i na ně dorazila okurková sezóna. I já nevypínám mobil a dokonce aniž bych měla strach. No a?

„Prohrál ženu v kartách, vyspala se s kamarádem!“, tak tohle jsem, tuším, četla tak před půl rokem, inu není nad recyklaci úplně normální zprávy. Kamarád taky rád a navíc se ani většinou nemusí hrát karty.

„Lupiči přepadli poštu, nehleděli ani na ženu s kočárkem“, teda, že se nestyděli, tohle se dělá? Nekoukat na to, zda je přítomná žena s kočárkem? Úpadek i mezi lupiči! Kam ten svět jen spěje, když už se nemůžeme spolehnout ani na gentlemanství lupičů…

„Dívku si uložil jako šílená kráva“, samozřejmě do kontaktů v mobilu, jak jinak. Ano, pravda je někdy krutá a kdo je moc zvědavý, ten se moc dozví…

„Sen milionů mužů se splnil: Kate Upton „je“ ukázala!“

O snech mužů jsem si nikdy moc velké iluze nedělala, ale toto předčilo mé mínění o vládcích lidstva.

Ach jo,  jak velké a už se zdálo, že nesplnitelné, sny mají milióny mužů. Přeju jim to, po tomto splnění je určitě napadnou sny ještě smělejší :-). Muži jsou prostě maximalisti.

„Z krácení daně obviněno deset lidí. Tři jsou policisté“ Tak tuto zprávu považuji za bombu. Za 1. jsem si oddechla, že policisté jsou  zastoupeni v počtu jen tři z deseti a za 2., že se vůbec nějakým berním úředníkům podařilo obvinit podnikatele z krácení daní. Omlouvám se za přehnaný optimizmus, jde zatím „JEN“ o obvinění.

A na konec něco, co se dalo číst :-):

„Konarovská: Měla jsem 54 kilo a prsa 70F, ale žilo se mi podstatně hůř“   

Možná paní Konarovskou navštívím. O návštěvě by mohli popřemýšlet i muži, i jim prý rozumí:-)

82v1.jpg

 

zdroj ilustračních fotografiií - internet.

Nahoře vstup do Žlutých lázní Praha, podle oblečení tak konec 50. let. Ta paní na konci fronty by nutně potřebovala zásah paní Konarovské.

dole, paní Konarovská v akci

 

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Vyšly mi dvě knížky v nakladatelství Akcent - 1. Začíná to nudlemi a končí to kudlou v břiše. 2. Nepravidelný deník české rentiérky.

Licence Creative Commons
Dílo dílo, jehož autorem je Naďa Dubcová, podléhá licenci

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)