Zatracený žehličky!

středa 22. únor 2012 12:42

Myslím, že pánové ví, že se ženy a dívky strojí, češou a líčí, aby se nejdříve líbily samy sobě, pak svým kamarádkám, aby měly vztek a pak teprve mužům. Podtrhuji, že se jedná o heterosexuální ženy a dívky. Samozřejmě to není tak úplně vyhraněné, protože když je žena a dívka spokojená se svým vzhledem, doufá, že se líbí hlavně mužům a tím barví pleť kamarádkám do žluta či do zelena. Tyto ženy a dívky umí své přednosti nosit, protože mají své sebevědomí dostatečně vyvinuté, jako své neodolatelné poprsí.

dopispapir.jpgTakzvané kamarádky umí být ale také pěkně zákeřné, hlavně ty, které nejsou až tak oslňující a tak se dají do šťavnatého pomlouvání a útoků právě pro to, co je na hezké ženě nejhezčí a ona sama to nemá. Např. krásné dlouhé, husté a zvlněné vlasy, přírodní blondýna, krásné velké oči, štíhlá a souměrná postava (výrazná ňadra a štíhlý pas), dlouhé štíhlé nohy, správná manekýnská výška a vůbec ta „nejhorší“ kombinace, když má taková žena a dívka všechno co jsem jmenovala a ještě něco navíc.

Takový útok kamarádek, spolužaček a mnohdy i zblblých pubertálních spolužáků, či kamarádkami zmanipulovaných mužů dává ženě, či dívce zabrat, hlavně těm, které trpí nízkou hladinou sebevědomí. V zrcadle se vidí očima těch zákeřných kamarádek a jsou nešťastné.

No a tyhle troubelíny, které mají ty krásné dlouhé, přírodně blond husté, zvlněné vlasy a jsou v pubertě, přijdou domů s vypečeným nápadem, že chtějí ostříhat na krátko, protože ty vlasy jim vadí, šimrají je v obličeji a podobné výmysly. Jestliže jejich matky prohlásí,“ jen přes moji mrtvolu“, tak si ty troubelíny alespoň tajně vlasy žehlí vlasovou žehličkou, která jim nepatří, lžou, že to není pravda a vypadají po takovém žehlení jako zmoklé slepice, což vyhovuje jejich kamarádkám, které jsou spokojené a říkají jim, že jim to sluší o moc víc. Když pak takové matky žehlení zakážou, jsou v očích puberťaček jejich nepřítelkyně, které nechtějí, aby jim to slušelo. Stokrát se takovým dívkám říká, že líčení, či lakování nehtů bude povoleno nejdříve v 15 letech, že jsou nejhezčí, tak jak jsou od přírody, jsou nešťastné, bulí a to zbytečně, na což přijdou mnohem později.

Vždycky jsem toužila po kudrnatých nebo alespoň vlnitých vlasech, ale marně, měla jsem vlasy rovné jak po vyžehlení a tak nastupovala trvalá, která mi mé těžké husté vlasy proměnila na chcíplotiny, jaké má dnes moje nejstarší vnučka, po neustálém žehlení svých vlnitých vlasů. A co říct krásné, přírodně kudrnaté dívce, která má vlasy dlouhé, husté, takové se hned tak někde nevidí a žehličkou si je natáhne tak, že je z ní sice hezké, ale tuctové děvče. Tak tu máme někdy taky doma, je to vnučka jako. Vlnité a kudrnaté vlasy nejsou v módě? Zatracený žehličky, co dělají z krásných a zvláštních holek ty obyčejné.

vlasykarol.jpg

Žádné líčidlo, žádné žehlení...

 

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Vyšly mi dvě knížky v nakladatelství Akcent - 1. Začíná to nudlemi a končí to kudlou v břiše. 2. Nepravidelný deník české rentiérky.

Licence Creative Commons
Dílo dílo, jehož autorem je Naďa Dubcová, podléhá licenci

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)