Obnošená podprsenka zachraňuje svět

pondělí 7. listopad 2011 19:19

Tedy jen malinko, ale přece, možná to dotáhne i na vyšší level.

 

178_large.jpg

Určitě si říkáte, co ta ženská má pořád s těma podprsenkama, není ona nějaká divná? Rozhodně divná jsem, ale ne kvůli prádlu, našlo by se dost jiných věcí proč být divná, ale kdo už dneska nejsme divnej, že? Dokonce i blahé paměti výčepní.

Tak k věci, nebo se zakecám úplně jinam, jak mají důchodci ve zvyku, když se nenápadně přesunou na vedlejší kolej a najednou začnou: No když jsem byl(a) mladý(á), tak to vám bylo zajímavý… a už to jede.

Tak k věci. Už kdysi jsem psala, že jsem byla odevždy ujetá na hezké prádlo a zůstalo mi to do dneška, i když mám menší výběr, než ty sedmdesátpětkybéčkové. Kupovaly jsme dnes s Katkou cosi, šťastně koupily a v tom nadšení, že se kup povedl, jsem zahlédla za výlohou takovou neobvyklou podprsenku, která by jistě Katce slušela.

Než si ji zkusila, pohled mi klouzal kolem sebe, bylo tam víc prodavaček než zákaznic, ale to mě netraumatizovalo. Zahlédla jsem fantastickou nabídku.

75,- Kč slevu na nákup nové podprsenky, při odevzdání použité podprsenku jakékoliv značky. No páni, recyklace jako fík. A víte na co, budou ty jeté podprsenky použity? Na výrobu izolačních panelů. To byste neřekli co? Posmrtný život obnošených podprsenek změní jejich účel na izolaci čehosi, jen nevím, zda půjde o izolaci protihlukovou či tepelnou, či jakou.

No, žádnou obnošenou jsme s sebou neměly, tak jsme nemohly uplatnit slevu, ale tašky s nákupem jsme si s sebou cestou domů nesly. Katka ty hadérky a já léky.

 

eva.jpg

 

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Vyšly mi dvě knížky v nakladatelství Akcent - 1. Začíná to nudlemi a končí to kudlou v břiše. 2. Nepravidelný deník české rentiérky.

Licence Creative Commons
Dílo dílo, jehož autorem je Naďa Dubcová, podléhá licenci

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)