Bulvární deník „Bleskosvod“ 2021

pátek 30. září 2011 12:00

Čtení na neděli. V bulvárním deníku se můžete dočíst "Byla objevena úplná rodina" na procházce za pražskými památkami a mnohé další, vč. okénka pro pamětníky z roku 2011.

 

zp12.jpg

ŠOK, byla objevena úplná rodina. Rodiče byli oddáni, jsou tedy manželé.

Nezměrným a vyčerpávajícím úsílím našich redaktorů se podařilo vypátrat úplnou rodinu, která má dokonce všechny tři děti vlastní, a jak reportér zjistil, chodí víkend co výkend po pražských památkách, o kterých si na místě vyprávějí podle informací, které si vytisknou v internetu. Reportérovi se dokonce podařil ulovit památný snímek této rodiny, která o víkendech nenakupuje, ani nerelaxuje v posteli, ale vodí své děti po Praze. Bohužel se nepodařilo vypátrat jak se rodina jmenuje a odkud je, protože výše uvedená fakta tají, aby se jim sousedé a děti jejich dětem neposmívali, že žijí postaru.

 

zrodina.jpg

SMUTEK

Herecká dvojice Podšálek a Hrnečková se po 40 letech rozešla. Jejich soužití neprovázely žádné výkyvy, jak jsme vždy s uspokojením psali a naši čtenáři takové zprávy rádi četli. Bylo zjištěno, že si slavná dvojice váží jeden druhého tak, že se nechtějí dále vídat a plakat nad tím jak stárnou. Chtějí si na sebe uchovat jen krásné vzpomínky a proto, ač se stále milují, budou bydlet každý sám a do konce života si zůstanou věrni. Doufáme, že alespoň toto naše čtenáře potěší.

RADOST

S radostí vám oznamujeme, že ani letos nedošlo k žádným závažným činům, nikdo nikoho neokradl, nezabil, nezbil, nepodvedl a že soužití s národy všech barev se line přímo idilicky, prostě duha se nad námi klene i nadále. Letos to bude 10 let, kdy se podařilo usilovným jednáním znepřátelených stran nastolit klid a mír a vzájemnou lásku. Zároveň slavíme pět let trvání bezzločineckého období, na základě vynálezu tekutiny dobra, kterou se podařilo rozprášit všude na světě, a jejíž vliv přetrvává i do další generace. Objevitel PhDr. David Dvojčíslo, rodák z Kutné Hory, byl za tento vynález odměněn Nobelovou cenou míru.

Pro pamětníky. Převzato z bulváru "Blesk" z roku 2011.  Dnes už by takové noviny nikdo nečetl.

PUDRMAJZLOVÁ JE ZDRCENÁ!!!

Pudrmajzlová je zdrcená, načapala Pudrmajzla s mladou Chmelovou u nich na chatě. Pudrmajzlová se vyjádřila v tom smyslu, že si Chmelová jejího manžela vyhlédla proto, že ačkoliv veškeré vydělané peníze dává jí, manželce, on sám má neodolatelné kouzlo a je vyhledáván jako doplněk dámských ložnic. Pudrmajzlová Chmelové naznačila, že jestli jejího Pudrmajzla nenechá na pokoji, že mu jej přenechá na půl úvazku, aby na něj také prala, žehlila, vařila mu, zkrátka podle dohody, kterou spolu smluvně uzavřou. V dohodě budou specifikovány veškeré služby a jejich hodinová sazba. Sankce při neplnění dohody všech zúčastněných stran budou spočívat v tom, že porušitel pozve na své náklady všechny zúčastněné na večeři do luxusního podniku, který si zúčastnění sami vyberou. Zatím není známo, co na to Chmelová.

 

PASTUCHOVÁ NA DNĚ!!!

Přední herečka divadla Na Mašličce je na dně. Ačkoliv uměla svoji nejnovější roli v muzikálu „Ej uch něm“, kde ztvárňuje burlakovu ženu Mášu s nebývalým nasazením, bude o premiéře tuto roli ztvárňovat její alternace Ingrid Mršková. Proslýchá se, že mladá (mladší než Pastuchová) Mršková má pletky s režisérem představení René Pištorou. Pastuchová se nechala slyšet, že uvažuje o opuštění divadla, čímž by divadlu zasadila smrtelnou ránu.

 

VELEBA OPILÝ V KALUŽI!!!

Zpěvák skupiny „Fr mol“ Jarek Veleba byl spatřen, jak se opilý válel v kaluži u domu své milenky Yvety Voňafkové. Bylo zjištěno, že Yveta ho vyhodila z domu, právě kvůli jeho podnapilému stavu, protože si ji pletl s manželkou Jiřinkou. Špatně artikulovaným hlasem ji ujišťoval, že jí byl vždycky věrnej a věrnej jí zůstane, své křepelince Jiřince, a že on je ten věrnej křepelák. To Yvetu tak namíchlo, že prohlásila, že už Jarka nechce nikdy vidět, protože jí přísahal, že se s tou svojí mandou nechá rozvést.

 

BUCHAR ZATAJIL NEMANŽELSKĚ DÍTĚ!!!

Známý filmový herec Artur Buchar zatajil, že má s o 40 let mladší ženou čerstvě narozené nemanželské dítě. Je to holčička a dali jí jméno Larisa, podle deky, kterou se přikrývali při milostných hrátkách. Jméno mladinké matky synka Buchara se zatím nepodařilo vypátrat. A co na to zhrzená manželka Běla Bucharová? Vzkázala, že muži vše odpustí, poté, co jí koupí nové auto, nejlépe Audi a zaplatí jí pobyt na Seychelách. Pak mu bude schopna, byť s rozervaným nitrem, odpustit. K matce dítěte se vyjádřila, že taková nějaká ji nemůže ohrozit a kdo ví s kým to má, když ona o Bucharovi ví svý.

*********************

 

zp.jpg

 

Obrázka vypůjčené z internetu.

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Vyšly mi dvě knížky v nakladatelství Akcent - 1. Začíná to nudlemi a končí to kudlou v břiše. 2. Nepravidelný deník české rentiérky.

Licence Creative Commons
Dílo dílo, jehož autorem je Naďa Dubcová, podléhá licenci

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)