Uhádnete 20 blogerů z BigBlogera?

sobota 27. srpen 2011 16:16

Jste hraví? Rádi hádáte? Tak račte dál.

Setkání blogerů

zahrada.jpg

Společenská část zahrady blogera - hostitele s blogery

Sešlo se jich 20, halb und halb 10 blogerů a 10 blogerek. Výjimkou byla jedna mladá blogerka (12), která si s sebou přivedla tatínka, takže se vlastně sešlo jednadvacet lidí, voko bere. Mlaďucha se asi bála, kdyby se blogeři poprali, aby také neutržila štulec. Chvilku to opravdu vypadalo, že k pranici dojde, ale přeci jen se podařilo rozvážnému a vtipnému blogerovi, působícímu nejen na BB, ale také na IDdnes (1) vášně uklidnit. Nabídl dvěma rozkohoutěným blogerům, aby si hádanici rozhodli v tenisovém zápasu a oni se uklidnili, protože tenis nebyl nejsilnější zbraní jednoho zúčastněného rozvášněnce.

Největší starost bylo, jak blogery posadit. Bylo záhodno je trochu promíchat, aby vedle sebe neseděli dvě nebo dva co si budou celý večer povídat mezi sebou, protože se znají a jsou kamarádi (kamarádky). Také ti, co se pod svými články pošťuchovali, nebylo radno skládat vedle sebe.

Jeden jistý, velice aktivní bloger (2) musel dostat místo v čele, vysloužil si ho nejen pro své komentáře na BB, ale také proto, že skoro vždycky všechno věděl, radil druhým jak mají psát a dokonce i co si mají myslet. Taky těžce snášel jiný názor než ten svůj. Celý večer běhal od židle k židli a všem vysvětloval, jak to kdo myslel, když někdo něco řekl nahlas.

Děvče (3) již tak moc nemladé, ale zachovalé, pocházející z hájenky, velmi decentní, slušné a laskavé bylo posazeno z jedné strany vedle blogerky (4), která se stále smála, aby nemusela plakat, často na BB hodnotící politické dění v ČR a z druhé strany, vedle fanouška Slávie (5), neb se oba projevili jako kopálističtí fandové a také s vírou nadpozemskou. Celý večer si dobře povídali.

V čele na druhé straně stolu seděl jeden jistý mudrc (6), který se chtěl bavit jenom s jednou blogerkou (7), moc hezkou, ač už měla svá dívčí léta dávno za sebou. Z druhé strany oné blogerky, majitelky knihkupectví, seděl její obdivovatel (8), který sličnou blogerku oslovoval zdrobnělinou jejího křestního jména, věnoval jí růži a poklonu, jako správný světák. To se mudrcovi moc nelíbilo, stále říkal, že nechtěl zajít, ale že pak přeci jen na setkání zašel, ale moc se mu tam nelíbí.

Dost nedobrá volba byla, posadit vedle sebe jednoho radního z Prahy (9) a jednoho zastánce Petra Nečase a ODS vůbec (10). Ti dva se od sebe nemohli po celý večer odtrhnout, stále si měli o čem povídat, protože oba vyznávali modrou barvu.

Bloger z Ostravy (11) seděl zamyšlený a moc se s nikým nebavil, protože mu chyběla múza v podobě mladých dívek. Ta jediná, co tam byla s otcem (12), seděla vedle blogera, studenta z Jaroměře (13) a oba spolu živě diskutovali o studiu na vysokých školách, i když student nesundal sluchátka z uší od empétrojky. Tatínek se poněkud nudil a tak se pokoušel zapříst rozhovor s blogerem, který na BB vystupoval pod nepravým jménem (14) a někdy měl článek s opravdu drsným projevem, že i i otrlí bědovali.

Majitelka psa a koček stále zpívala (15), požadovala nějaké laskominky a dobré pití, v čemž jí bylo často vyhověno. Bavila se se všemi, kteří o to měli zájem. Byla usměvavá a byla s ní legrace.

Trochu zachmuřeně seděl v koutku bloger z Moravy (16), společník jistého Ent Mlüvströma a slovy nevybíravými se vyjadřoval o politicích, kteří působili, či působí na Moravě.

Vedle něj seděl bloger s kytarou (17) a na kytaře předváděl své ztvárnění Ježkových a V+W písniček, které byly původně určeny pro klavír.

Bloger s dlouhými vlasy (18), již dlouho z vlastní vůle bez zaměstnání, píšící dlouhé a zajímavé články, zapředl hovor s blogerkou (19), nebývalých znalostí a širokého záběru, mající dvě děti, která přijela také z Moravy, jako mnozí její blogoví kolegové a má na svém blogu pod fotografií citát od Antoine de Saint - Exupéry.

Celé sezení proběhlo na zahradě blogera (20), který poslechl svoji ženu a začal psát svůj blog, ve kterém často přehání až hanba, kdy tento dokonce veřejně na BB přiznal svoji orientaci v článku „Jsem teplej“, což mu nikdo neuvěřil, protože manželka by mu vyprášila kožich.

lid.jpg

Soukromá část zahrady blogera hostitele

Já jsem na setkání nebyla. Předem se omlouvám těm, kteří se cítí dotčeni. Nebylo mým úmyslem někoho urazit.

Kdo uhádne jména všech 20 blogerů, dostane ode mě něco, ještě nevím co. Někdo je k poznání hned, někdo dá větší fušku. Výsledek zveřejním v úterý v krátkém článku.

Prosím čtenáře, aby psali jen jména blogerů 1 až 20, bez průvodního komentáře, jak k tomu poznání došli. A taky nečtěte tipy komentujících. Zkuste sami...

 

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Naďa Dubcová

Vyšly mi dvě knížky v nakladatelství Akcent - 1. Začíná to nudlemi a končí to kudlou v břiše. 2. Nepravidelný deník české rentiérky.

Licence Creative Commons
Dílo dílo, jehož autorem je Naďa Dubcová, podléhá licenci

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)